می توانید آپدیت های اندروید O را متوقف کرده و در زمان دلخواه ادامه دهید

android-o-easter-egg

زمانی که آپدیتی برای دستگاه اندرویدی شما منتشر می شود و شما اقدام به دانلود و نصب آن می کنید، حتماً در زمان نصب با دو پیشنهاد در رابطه با باتری گجت و اتصال اینترنت خود مواجه شده اید. حالا به نظر می رسد که بالاخره پس از گذشت سال ها از عرضه اندروید، گوگل تدبیر تازه ای برای این قسمت اندیشیده است.

گفتنی است در تازه ترین نسخه پیش نمایش مخصوص توسعه دهندگان اندروید O (که در نوع خود دومین پیش نمایش است)، قابلیت تازه ای به بخش بروز رسانی افزوده شده که به شما اجازه می دهد تا آپدیت سیستم عامل را در مواقعی که لازم است، متوقف کنید و سپس در زمان مورد نظر آن را ادامه دهید.

ap_resize

این ویژگی به ظاهر ساده می تواند در مواقعی که شارژ باتری دستگاه شما کم است، به کمک شما بیاید تا ابتدا گجت خود را شارژ کرده و سپس روند آپدیت را ادامه دهید. همچنین ممکن است در زمان بروز رسانی به شبکه وای فای دسترسی نداشته باشید و از آنجایی که تعرفه اینترنت های همراه در کشورهایی از جمله ایران رقم نسبتاً بالایی است، قادر خواهید بود دانلود آپدیت سیستم عامل را تا اتصال مجدد به شبکه وای فای متوقف کنید.

لازم به ذکر است بنا بر گفته «Elliott Hughes» یکی از مهندسین گوگل، قابلیت «متوقف ساختن آپدیت» بخشی از ویژگی های بروز رسانی تازه Play Services خواهد بود.

منبع:
AndroidPolice

پست‎های مرتبط:

آیا آیفون ۱۰ در نمایش برخی اپ ها مشکل دارد؟

هیجان انگیز ترین موبایل سال های اخیر اپل، یعنی آیفون...

صفحه رسمی اندروید در اینستاگرام آغاز به کار کرد

اگر همیشه برایتان سوال بوده که چرا گوگل برای اندروید...

نوکیا ۶ با ۴ گیگابایت رم به بازار می‌آید

اگرچه HMD Global وعده داده بود که همه گوشی‌های برند...

Theme Settings