اپل صمیمی ترین برند برای متولدین هزاره سوم میلادی؛ گوگل هفتم شد

iphone6plussamsungnote3timstevens01-600x450

پیش از این خواندید که بر اساس جدیدترین گزارش موسسه «Consumer Intelligence Research Partners» در سال ۲۰۱۷ کاربران سیستم عامل اندروید نسبت به iOS وفاداری بیشتری به برند و پلتفرم مورد استفاده خود داشته اند. حالا تحقیق دیگری که در مورد میزان پیوند عاطفی افراد متولد هزاره سوم با برندها انجام شده عکس این موضوع را در سال جاری میلادی نشان می دهد.

این تحقیق که توسط «MBLM» بین ۶ هزار مشتری در سراسر آمریکا، مکزیک و امارات متحده عربی انجام شده، نشان داده که کاربران متولد هزاره جاری بیشترین میزان علاقه را به برند اپل دارند، شرکتی که در سال قبل نیز در تحقیقی دیگری که بین مشتریان انجام شده بود، نتیجه ای مشابه به دست آورده بود. البته بررسی جدید با تأکید بر جوانان متولد هزاره سوم انجام شده است.

Apple-vs-google-1

MBLM که به بررسی میزان آگاهی از برندها می پردازد، اعلام کرده پس از اپل، آمازون رتبه دوم را از آن خود کرده و یوتیوب موفق شده رتبه سوم را کسب کند. عجیب اینکه در این بین گوگل رتبه هفتم را به دست آورده. موسسه یاد شده در این مورد گفته: «ما متعجب و خوشحال شدیم که امسال یوتیوب یکی از سه برند برتر در بین برندهای صمیمی بوده».

البته باید گفت که برخلاف عقیده این موسسه شاید حضور یوتیوب در لیست چندان هم عجیبی نباشد؛ پلتفرمی که سال هاست به اولین انتخاب بسیاری از کاربران برای تماشای ویدیوی آنلاین بدل شده. کسب رتبه اول توسط اپل نیز نشان می دهد که این کمپانی موفق شده ارتباط خوبی با کاربران برقرار کند و به نظر می رسد در این بین آیفون یکی از عمده ترین نقش ها را بازی کرده باشد. در ادامه می توانید ده رتبه برتر برندهایی که افراد بیشترین میزان پیوند عاطفی را با آنها برقرار کرده اند مشاهده نمایید:

۱- اپل

۲- آمازون

۳- یوتیوب

۴- پلی استیشن

۵- استارباکس

۶- نینتندو

۷- گوگل

۸- نت فلیکس

۹- کوکاکولا

۱۰- والمارت

منبع:
phoneArena

پست‎های مرتبط:

مقایسه مشخصات سخت افزاری گوگل پیکسل ۳ و پیکسل ۳ ایکس ال با رقبا

گوگل دیروز از نسل جدید موبایل هایش یعنی پیکسل ۳...

نسخه جهانی نوکیا ۶ وارد بازار ایران شد (قیمت)

سال گذشته شایعات زیادی در رابطه با بازگشت نوکیا به...

تمامی گوشی های نوکیا X6 تنها در ده ثانیه به فروش رفت

هفته‌ی گذشته نوکیا X6 رسما معرفی شد و مشخص شد...

Theme Settings