اپل به‌روزرسانی iOS 11.1 را منتشر کرد

۲۱۶۱۱-۲۴۹۳۶-۲۱۵۷۵-۲۴۸۴۶-۱۷۰۶۰۵-iOS11-l-l

اپل ساعاتی پیش نسخه نهایی iOS 11.1 را برای آی دیوایس ها منتشر کرد. این به‌روزرسانی در مقایسه با iOS 11 قابلیت های بزرگی را به همراه نداشته، اما در عوض ۷۰ اموجی جدید از گروه های حیوانات، غذاها، جانوران افسانه ای، لباس و پوشاک، چهره های خندان جدید و کاراکترهای بدون جنسیت را به مجموعه اموجی های این پلتفرم اضافه کرده است.

همچنین با دریافت این به‌روزرسانی، شاهد بهینه سازی نرم افزاری و برطرف شدن بعضی باگ ها نیز خواهید بود. iOS 11.1 مجددا امکان دسترسی به اپ سوییچر از طریق ۳D Touch روی لبه های صفحه را هم به آی دیوایس ها بازگردانده، و ضمنا مشکلی که موجب مات شدن تصاویر بازگردانی شده از آی کلاود در آلبوم People می شد را برطرف کرده است.

gsmarena_0011

اما همزمان با iOS، تمامی سیستم های عامل دیگر اپل هم با دریافت قابلیت هایی جدید به‌روزرسانی شده اند. مهم ترین به‌روزرسانی مربوط به watchOS بوده که حالا در نسخه ۴٫۱ امکان استریم موسیقی از طریق اپل موزیک یا iCloud Music Library را برای سری سوم اپل واچ به ارمغان می آورد. همچنین دستیار هوشمند سیری حالا می تواند مستقیما از روی ساعت هوشمند آهنگ، پلی لیست و آلبوم های مورد علاقه تان را جستجو کند.

ضمنا با دریافت watchOS 4.1 می توان داده های فعالیت های ورزشی را با دوچرخه های ثابت و تردمیل های پشتیبانی کننده از GymKit نیز همگام سازی کرد. همچنین امکان قطع ارتباط با شبکه های وای فای از محیط کنترل سنتر هم قابلیت دیگری است که در آخرین نسخه watchOS مشاهده خواهید کرد.

و در نهایت مک او اس High Sierra و tvOS نیز با دریافت به‌روزرسانی از سوی اپل، به ترتیب به نسخه های ۱۰٫۱۳٫۱ و ۱۱٫۱ ارتقاء یافته اند. High Sierra با این آپدیت ضمن دریافت اموجی های جدید، نسبت به آسیب پذیری KRACK Wi-Fi مقاوم شده و tvOS نیز با برطرف شدن بسیاری از باگ های نسخه های قبلی به سیستم عامل پایدارتری برای نسل جدید اپل تی وی تبدیل شده است.

منبع:
gsmarena

پست‎های مرتبط:

۵ نکته برای آنکه دستگاه خود را با آمادگی بیشتری به iOS 10 آپدیت کنید

  سیستم عامل iOS 10 به شکل رسمی برای دستگاه‌های...

آمادگی سامسونگ برای تقاضای زیاد گلکسی اس ۸؛ سفارش تولیدات بیشتر نسبت به اس ۷

با توجه به گزارش های تازه، سامسونگ که انتظار دارد...

در واکنش به دستور اجرایی ترامپ، تماس تلفنی وایبر برای ایران رایگان شد

شرکت Rakuten که به عنوان مالک ژاپنی پلتفرم پیام رسانی...

Theme Settings