سقوط آزاد اپل و سامسونگ در جدول معتبرترین برندهای دنیا

apple-vs-samsung

در حالی که کمپانی اپل همچنان در جدول معتبرترین برندهای بین المللی بالاتر از سامسونگ قرار دارد، تحقیقات جدید رپیوتیشن انستیتو ایالات متحده نشان می دهد هر دو شرکت آمریکایی و کره ای در قیاس با سال قبلی با کاهش شدید اعتبار نزد مردم همراه بوده اند.

داده های این آمار که از بین بیش از ۱۷۰ هزار مصرف کننده جمع آوری شده، از سقوط اپل به رده بیستم و سامسونگ به رتبه هفتادم حکایت می کنند. این در حالی است که کمپانی تحت مدیریت تیم کوک سال قبل رده دهم را در اختیار داشت و کره ای ها نیز با فاصله کمی رتبه هفدهم را کسب کرده بودند.

افول چشم گیر سامسونگ بدون شک متاثر از سرنوشت ناکام گلکسی نوت ۷ است که تا حد زیادی به اعتبار و اقتصاد این شرکت لطمه وارد کرد. در سوی مقابل نیز عدم نوآوری و تازگی آیفون ۷ در نزول ۱۰ پله ای اپل در این لیست تاثیرگذار بوده است.
Samsung-Galaxy-Note-7-vs-Apple-iPhone-6s-Plus-first-look-12-840x472-w600

گفتنی است در حال حاضر کمپانی رولکس در صدر جدول کمپانی های خوشنام قرار گرفته و «لگو گروپ» پس از آن در رتبه دوم جای گرفته است. پس از آنها «والت دیزنی»، «کنون» و «گوگل» حضور دارند که شرکت های «بوش»، «سونی»، «اینتل»، «رولز رویس» و «آدیداس» مقام های پنجم تا دهم را کسب کرده اند.

آخرین لیست مؤسسه «رپیوتیشن انستیتو» در حالی پس از یادداشت «برایان وایت» تحلیلگر «درکسل همیلتون» منتشر شد که طبق گفته او فاصله اپل و سامسونگ به بیشترین میزان در طول تاریخ رسیده است. همچنین گفتنی است طبق لیست «۵۰ کمپانی قابل احترام» مؤسسه Fortune، اپل در جایگاه نخست قرار گرفته و نامی از سامسونگ در فهرست مورد اشاره به چشم نمی خورد.

منبع:
۹to5mac

پست‎های مرتبط:

۵ ویژگی برتر گلکسی اس ۸ نسبت به جی ۶

شرکت‌های بزرگ ال‌جی و سامسونگ به‌تازگی از نسل جدید پرچمدارانشان،...

ترفند جدید سودجویان برای ارسال پیامک های تبلیغاتی؛ سوء استفاده در روز روشن

دریافت پیامک های تبلیغاتی به تنهایی مایه ی نارضایتی بسیاری...

اسم رمز و زمان ساخت نمونه اولیه گلکسی نوت ۹ سامسونگ مشخص شد

در حالی که به نظر می رسد همین حالا سامسونگ...

Theme Settings