انتشار نخستین رندر رسمی از گلکسی نوت ۹ و قلم S Pen جدیدش

The-Samsung-Galaxy-Note-1

روز گذشته بود که پرچمدار مورد انتظار گلکسی نوت ۹ سامسونگ در دستان مدیرعامل این کمپانی رویت شد و حالا نوبت به افشای نخستین رندر رسمی از آن در فضای مجازی رسیده که یک بار دیگر، ایوان بلس مسئولیت آن را برعهده داشته است. در این تصویر، شاهد یک گلکسی نوت ۹ آبی رنگ هستیم که استایلوس زرد رنگ S Pen نیز کنار آن جای گرفته است.

با افشای این تصویر، یکبار دیگر تایید شد که سامسونگ حسگر اثر انگشت را به بخش زیرین دوربین اصلی دوگانه منتقل کرده است. به نظر می رسد که حاشیه پایینی دستگاه به میزان اندکی کاهش یافته و دکمه های پاور، ولوم و بیکسبی هم اندکی بالاتر از جای پیشین خود روی گلکسی نوت ۸ قرار دارند. با این حال هنوز اطمینانی از این مسئله وجود ندارد و شاید بهتر باشد تا عرضه رسمی دستگاه و مقایسه نزدیک تر با مدل قبلی این خانواده منتظر بمانیم.

DiUM2p9VMAUtZhT

با نگاهی به S Pen مشخص می شود که سامسونگ از دو سایه روشن زرد رنگ در طراحی استایلوس جدید بهره گرفته است. بخش پایینی قلم که انگشتان کاربر به دور آن قرار می گیرد، رنگی مات دارد و بخش بالایی، براق تر به نظر می رسد. گفتنی است که بخش بالایی S Pen هم آبی رنگ است تا هنگامی که درون جایگاه مخصوص خود قرار می گیرد، شکلی نامتعارف به دستگاه نبخشد.

متاسفانه هنوز مشخص نیست که S Pen چطور درون گلکسی نوت ۹ شارژ می شود. احتمال می رود که این مهم با چند پین داخلی انجام شود، اما هنوز هیچ تصویر واضحی منتشر نشده که پد شارژ استایلوس را به نمایش در آورد. ناگفته نماند که انتشار چنین تصاویری به این زودی، جای تعجب ندارد و تقریباً تمام دیوایس های سامسونگ بدین شکل پیش از معرفی رسمی، موجی از اخبار افشایی را به راه می اندازند.البته با توجه به عکسی که از دی جی کوه، مدیر سامسونگ موبایل منتشر شد، گویا افشای این اخبار چندان هم برای کره ای ها مهم نیست.

تصویر جدیدی که از قلم گلکسی نوت ۹ در کنار مدل فعلی منتشر شده نشان می دهد بر خلاف تغییرات داخلی متعدد احتمالی از جمله پشتیبانی از بلوتوث، ظاهر و ابعاد این قلم نسبت به گلکسی نوت ۸ تغییر چندانی نخواهد کرد. به نظر می رسد این بار S Pen کمی بیشتر ظاهر مستطیلی به خود گرفته و در صورتی که این موضوع صحت داشته باشد، احتمالاً قلم نوت ۹ در درگاه مخصوص نوت ۸ جا نخواهد رفت.

Galaxy-note-9-S-Pen

منبع:
Android Authority

پست‎های مرتبط:

Huawei Nova lite رسما معرفی شد

چند هفته پیش در گزارشی آمده بود که هوآوی قصد...

آمار جدید توزیع نسخه های اندروید: صدرنشینی مارشملو و دو رقمی شدن نوقا

گوگل مثل همیشه این ماه نیز آمار مربوط به سهم...

آیفون ۷ چه تاثیری بر موبایل های اندرویدی خواهد گذاشت؟

چه بخواهیم قبول کنیم و چه نخواهیم، یک رابطه غیر...

Theme Settings