نوکیا ۶ با ۴ گیگابایت رم به بازار می‌آید

Nokia-6-1

اگرچه HMD Global وعده داده بود که همه گوشی‌های برند نوکیا را به‌طور جهانی تا آخر ماه ژوئن عرضه می‌کند، اکنون به نظر می‌رسد حداقل دو گوشی از سه گوشی عرضه تا آخر ماه ژوئن به بسیاری از بازارها نمی‌رسد. نوکیا ۶ اولین گوشی اندرویدی بود که درابتدا تنها برای کشور چین عرضه شد و انتظار می رفت در مدتی کوتاه به بازارهای اروپایی نیز برسد.

به هر حال ظاهر نسخه جهانی نوکیا ۶ که در ماه مه رونمایی شد با نسخه چینی این گوشی تفاوت‌هایی داشت. تفاوت‌هایی که یکی از آنها به رم گوشی مربوط می‌شد؛ نسخه مخصوص بازار چین با ۴ گیگابایت رم عرضه شد در حالی که نسخه جهانی این گوشی ۳ گیگابایت رم داشت.

اکنون به نظر می‌رسد که نوکیا پیش از عرضه، تغییرات سخت‌افزاری و نرم‌افزاری در نسخه جهانی گوشی خود، ایجاد کرده است و یکی از این تغییرات میزان رم است.

اچ ام دی طی نامه‌ای به FCC تغییرات گوشی پس از گرفتن مجوز را اعلام کرده است. در بخش نرم‌افزاری این شرکت خطای تنظیمات RF Card را برطرف کرده و علت را برخی مشکلات در درایور FP اعلام کرده است.

اما در بخش سخت‌افزاری تغیرات بیشتری و بزرگتری در این گوشی داده شده است که مهمترین آنها رم ۴ گیگابایت و ۶۴ گیگابایت حافظه داخلی است. علاوه بر این تغییر مهم، تغییرات سخت‌افزاری دیگری نیز برای بهبود گوشی پیش از عرضه به بازار جهانی صورت گرفته است. اچ ام دی در این هفته نوکیا ۶ را در ۴ نسخه متفاوت در آمریکا عرضه می‌کند.

منبع خبر:
PhoneArena

پست‎های مرتبط:

بهترین نمایشگر موبایل تا به امروز؛ هدیه گلکسی اس ۸ سامسونگ به دنیای تکنولوژی

گلکسی اس ۸ سامسونگ بهترین نمایشگر موبایل را تا به...

اپل iOS 11 را با بیش از ده قابلیت تازه معرفی کرد

اپل امشب در سن خوزه رویداد WWDC را تدارک دیده...

شمار کاربران اینستاگرام به ۷۰۰ میلیون نفر رسید

اینستاگرام در پستی که صبح امروز منتشر نمود اعلام کرد...

Theme Settings