هواوی احتمالا سال آینده اسمارت فون تاشوی خود را به بازار عرضه می کند

folio_03-640x427-c

کمپانی هواوی که چند روزپیش از پرچمدارهای جدید سری میت ۱۰ رونمایی کرد، برای سال آتی نقشه های جالبی در سر دارد. به گزارش «Cnet» این کمپانی در حال کار بر روی یک اسمارت فون تاشو است و ممکن است در سال آینده آن را به بازار عرضه کند.

«ریچارد یو» مدیرعامل هواوی تاکید کرده که شرکت متبوعش یک «نمونه حقیقی» از یک اسمارت فون تاشو را تولید کرده اما این نمونه برای عرضه به بازار در زمینه های طراحی مکانیکی و انعطاف پذیری نمایشگر به اصلاحاتی نیاز دارد.

«ZTE» که یکی از رقبای محلی و بین المللی هواوی محسوب می شود پیش از اسمارت فون تاشوی «Axon M» را معرفی کرده که قرار است در آبان ماه به بازار آمریکا راه پیدا کند. با این حال Axon M در واقع دو نمایشگر است که از طریق یک لولا به هم متصل شده اند و حاشیه های کناری باعث ایجاد فاصله بین صفحه نمایش بزرگتر می شوند.

zte-axon-m-9916-038-1
اسمارت فون تاشوی «Axon M»

به گفته ریچارد یو نمونه اولیه موبایل تاشوی هواوی از دو صفحه نمایش با یک فضای خالی بسیار کوچک بین آنها تشکیل شده است اما مهندسان این شرکت در حال تلاش برای از بین بردن این فاصله هستند.

در حال حاضر اطلاعاتی بیشتر از این اسمارت فون در دست نیست اما اگر هواوی بتواند مشکلات موجود را حل کرده و آن را به بازار عرضه کند، اعتبار خود در زمینه نوآوری را به مراتب افزایش خواهد داد.

منبع:
Cnet

پست‎های مرتبط:

سایت فارسی هوآوی راه‌ اندازی شد

یکی از مشکلاتی که اغلب گریبانگیر خریداران ایرانی گجت های...

هوآوی از P10 و P10 پلاس رونمایی کرد

هوآوی امروز در نشست مطبوعاتی خود در کنگره جهانی موبایل از...

ارتباط نزدیک دکتر روحانی با مردم از طریق تلگرام

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان، در روزهای منتهی به...

Theme Settings