صفحه رسمی اندروید در اینستاگرام آغاز به کار کرد

instagram-android-welcome-840x419-w600

اگر همیشه برایتان سوال بوده که چرا گوگل برای اندروید صفحه اینستاگرام نمی سازد، دیگر لازم نیست به آن فکر کنید. صفحه رسمی اندروید در اینستاگرام از ساعاتی پیش راه اندازی شده و این بدان معناست که اهالی مانتین ویو بالاخره متوجه بزرگی این شبکه اجتماعی و تأثیر بسیار مهمش به عنوان یک ابزار تبلیغاتی شده اند.

همانطور که انتظار می رفت، موضوع اولین پست های اکانت اینستاگرام اندروید تا این لحظه عمدتا “سلام، ما اینجا هستیم” بوده است. اگر به شش پست اول صفحه از یک رایانه نگاه کنید، خواهید دید که همگی یک تصویر واحد از محصولات گوگل را تشکیل می دهند. یک موبایل پیکسل، تبلت پیکسل C، پوشیدنی های اندرویدی و اپلیکیشن های Android Auto و Android Pay چیزهایی هستند که در پس زمینه این تصویر چند تکه مشاهده خواهید کرد.

لا به لای گجت ها هم لوبیاهای ژله ای، آبنبات چوبی، مارشملو و تکه های نوقا دیده می شود که به نام رمز نسخه های مختلف اندروید اشاره دارند. به نظر نمی رسد که گوگل در این تصاویر نکته یا پیامی مخفی را گنجانده باشد، با این حال اگر متوجه موضوعی شدید حتما آن را در بخش نظرات با ما در میان بگذارید.

با راه اندازی این صفحه باید منتظر بمانیم و ببینیم که گوگل تا چه حد از پتانسیل آن برای تبلیغ سیستم عامل و محصولات سخت افزاری خود استفاده خواهد کرد. صفحه رسمی اندروید در اینستاگرام را می توانید از این لینک مشاهده کنید.

پست‎های مرتبط:

عکس جدید LG G6 و تایید مشخصات فاش‌شده

عکس جدیدی که از پرچمدار ال جی ، جی ۶،...

ذنفون ۵ ایسوس معرفی شد؛ میان‌رده‌ای درآمیخته با هوش مصنوعی

ایسوس یک بار دیگر کتاب ذنفون را ورق زد و...

وجود روزنه های امید برای بهره مندی پرچمدار نوکیا از لنز کارل زایس

کمپانی فنلاندی HMD تاکنون از چندین موبایل هوشمند پرده برداری...

Theme Settings