اینستاگرام با بی‌اخلاقی کاربران در بخش نظرات مقابله می‌کند

اینستاگرام با بی‌اخلاقی کاربران در بخش نظرات مقابله می‌کند

فحاشی و استفاده از کلمات نامناسب در شبکه‌های اجتماعی یکی از معضلات این سرگرمی جذاب است. اگرچه این رخداد زشت میان کاربران ایرانی مشاهده می‌شود، مسلما محدود به ایران نیست و در هرجای دنیا افراد بددهن پیدا می‌شوند. اینستاگرام طی اقدامی جالب می‌خواهد با این موضوع مبارزه کند!

احتمالا از فحاشی‌هایی که به اشخاص معروف در اینستاگرام می‌شود اطلاع دارید. در اخبار داخلی و خارجی شاهد بازتاب فحاشی‌های کاربران به دیمیتری پایت بودیم؛ این بازیکن که موجب مصدومیت کریستیانو رونالدو در بازی فینال جام ملت‌های اروپا شد مورد هجوم طرفداران متعصب رونالدو قرار گرفت و البته پس از آن در سالگرد برجام نوبت به میشل اوباما دختر باراک اوباما رسید که بی‌دلیل مورد فحاشی کاربران قرار گیرد. پیش از این هم چنین رخدادهایی را مشاهده کرده بودیم اما این‌بار به دلیل حساسیت موضوع، بازتاب گسترده‌ای در خبرگزاری‌های خارجی داشت که چهره خوبی از فارسی‌زبانان به جای نگذاشت!

اینستاگرام برای جلوگیری از رخداد چنین اتفاقای در آینده، به صاحب اکانت اجازه می‌دهد کامنت‌هایی که زیر پست‌هایش گذاشته می‌شود را سامان‌دهی کند. بدین ترتیب قرار است هر کاربر بتواند دیگران را از کامنت‌گذاشتن زیر پست‌هایش منع کند یا حتی کامنت‌ها را ویرایش و حذف کند. این امکان فعلا به صورت پیش‌نمایش در اختیار معروف‌ترین و فالوشده‌ترین کاربران اینستاگرام قرار می‌گیرد تا دوره آزمایشی طرح را طی کند. در صورت مثبت بودن نتایج احتمالا این امکان در اختیار تمام کاربران قرار می‌گیرد.

پست‎های مرتبط:

قیمت و هدایای گلکسی نوت ۹ در سایت سامسونگ اعلام شد

حالی که تنها یک روز به رونمایی رسمی از گوشی...

پوستر جدیدی از گوشی نوکیا X6 منتشر شد

اخیراً پوستر جدیدی از گوشی نوکیا X6 پیش از رونمایی...

حرارت بالای آیفون ۷ در حال شارژ، زن باردار استرالیایی را روانه بیمارستان کرد

صبح چند روز قبل «ملانی تن پلاز» زن باردار استرالیایی...

Theme Settings