اینستاگرام قابلیت جدید آرشیو تصاویر را معرفی کرد

instagram-800x450
اینستاگرام ساعاتی پیش قابلیتی به نام آرشیو را به اپلیکیشن خود اضافه کرده تا کاربران از آن برای مواقعی که برای پاک کردن یا نکردن یک پست مردد هستند، استفاده کنند. افراد پست هایشان را به دلایل مختلفی پاک می کنند که شاید مهم ترین آن ها تعداد لایک های کم در یک بازه زمانی مشخص باشد. به همین خاطر اینستاگرام قابلیت آرشیو را معرفی کرده که برای مخفی کردن پست ها از تایم لاین، احتیاجی به پاک کردن دائمی آن ها نداشته باشید.

instagram-archive-button

برای دسترسی به این قابلیت که از همین امروز انتشار آن آغاز شده، کافیست روی گزینه سه نقطه کنار هم پست اشاره کرده و گزینه آرشیو را انتخاب کنید. حالا برای تماشای پست های آرشیو شده کافیست به پروفایل تان رفته و روی آیکن ساعت در گوشه بالا و سمت راست صفحه اشاره نمایید.

پست هایی که آرشیو می کنید دیگر در پروفایل تان به نمایش عموم در نمی آیند، اما هر زمان که بخواهید قادر هستید که آن ها را مجددا در بین پست هایتان منتشر کنید.

آرشیو می تواند برای افرادی که خواهان حفظ یک تم مشخص در عکس های پروفایل شان هستند هم مفید و کاربردی باشد. انتشار این قابلیت از امروز در اینستاگرام آغاز شده، اما شاید چند ماه به طول بینجامد که تمام جمعیت کاربران اپلیکیشن به آن دسترسی پیدا کنند.

منبع:
۹to5mac

پست‎های مرتبط:

اپل به‌روزرسانی iOS 11.1 را منتشر کرد

اپل ساعاتی پیش نسخه نهایی iOS 11.1 را برای آی...

شرکت ZTE از دو تلفن همراه قدرتمند اما ارزان قیمت رونمایی کرد

موبایل های شرکت ZTE به قیمت بسیار مناسب در برابر...

۶ گوشی برتر کنگره جهانی موبایل ۲۰۱۷

کنگره جهانی موبایل امسال نیز با تمام فراز و نشیب‌هایش...

Theme Settings