آیفون ۸ با بدنه آینه ای؛ انتخابی وسوسه کننده برای طرفداران اپل

ipod-touch-800x450

پس از ارائه چند آیفون مشابه در سال های گذشته، اپل بالاخره امسال تصمیم گرفته تا طراحی آیفون ها را تغییر داده و از متریال و زبان طراحی متفاوتی در آنها استفاده کند. گویا تمام آیفون های سال ۲۰۱۷ به قابلیت شارژ بی سیم مجهز می شوند و این یعنی اپل می خواهد موبایل هایی با پنل پشتی شیشه ای روانه بازار کند.

اما مورد جدید دیگری که امروز خبر آن در فضای مجازی منتشر شده، مربوط به رنگ آیفون هاست. خبر می رسد که آیفون ۸، موبایل پرچمدار اپل در سال جاری که از طراحی کاملاً‌ متفاوت و نمایشگری OLED بهره می برد، قرار است با یک رنگ خاص و آینه مانند ارائه شود. اپل البته پیشتر آیپاد تاچ را با چنین حالتی ارائه کرده بود و حالا شاید نسخه بعدی آیفون، چیزی مشابه با تصویری باشد که آن را در فوق مشاهده می کنید.

هنوز مشخص نیست که این رنگ، دقیقاً چه حالتی دارد و چگونه است ولی تصویری در همین رابطه نیز منتشر شده که آن را در ادامه مشاهده می کنید:

DEOsfxlXcAA7RYl
این تصویر البته یک قاب با متریالی آینه مانند بر روی یک آیفون قدیمی است و صرفاً برای ارائه پیش زمینه ذهنی در مورد این رنگ از سوی منابع منتشر شده.

پیش از این «مینگ-چی کو» هم در گزارش خود بیان کرده بود که اپل تصمیم دارد تعداد رنگ های آیفون ۸ را کاهش داده و آن را در رنگ های خاص تری عرضه کند. هرچند اشاره ای به انتخاب آینه ای نشده بود.

مشخص نیست که اپل چه رنگ هایی را برای آیفون خاص خود در نظر گرفته اما بعید به نظر می رسد که بخواهد روی رنگ های طلایی و رزگلد خط کشیده و از ارائه آنها منصرف کند. شاید در کنار این دو رنگ، دو نمونه بعدی، «جت بلک» و همین نسخه آینه ای باشند.

منبع:
۹To5Mac

پست‎های مرتبط:

گوشی میان رده Max Pro M1 ایسوس با باتری ۵۰۰۰ میلی آمپر ساعتی معرفی شد

چندی پیش ایسوس موبایل میان رده ذن فون مکس پرو...

نوکیا ۷٫۱ رسماً معرفی شد؛ میان رده ۳۵۰ دلاری با دوربین دوگانه

کمپانی HMD Global صاحب برند نوکیا که بیشتر به تولید...

انتشار تصویر نگاه نزدیک به نوکیا ۷ پلاس پیش از رونمایی رسمی

HMD Global، کمپانی عرضه کننده موبایل های دارای برند نوکیا...

Theme Settings