روش انتقال بک‌آپ آیتونز به یک کامپیوتر دیگر

یکی از قابلیت‌های مفید iCloud بک‌آپ گیری تمام محتویات آیفون/آیپد به صورت خودکار است. با فعال کردن iCloud Backup هنگامی که آی‌دیوایس‌تان به Wi-Fi و شارژر متصل باشد و مدتی از آن استفاده نشود بک‌آپ گیری آی‌کلاد به صورت خودکار شروع به کار می‌کند. اما بسیاری از افراد برای جلوگیری از مصرف زیاد ترافیک اینترنت این قابلیت را خاموش می‌کنند و ترجیح می‌دهند به صورت آفلاین با استفاده از آیتونز از آی‌دیوایشان بک‌آپ بگیرند. در این مطلب قصد داریم روش انتقال فایل پشتیبان‌گیر آیتونز را از کامپیوتری به کامپیوتر دیگر به شما آموزش دهیم. این روش زمانی به کار می‌آید که قصد دارید سیستم‌عامل کامپیوترتان را عوض کنید یا از طریق یک کامپیوتر دیگر اطلاعات آیفون/آیپدتان را برگردانید.

آیتونز را اجرا کنید. در سیستم‌عامل macOS دکمه “,” + “Commmand” و در ویندوز “,” + “Ctrl” بزنید تا وارد بخش تنظیمات آیتونز شوید.
به قسمت Devices بروید و روی بک‌آپ مورد نظر کلیک راست کنید. در مک Show in Finder و ویندوز Show in Windows Explorer را انتخاب کنید.

rd0hl1_1

هم اکنون پنجره‌ای باز می‌شود که محل ذخیره سازی فولدر بک‌آپ گرفته شده توسط آیتونز را به شما نشان می‌دهد. برای انتقال آن کافیست این فولدر را کپی و به کامپیوتر مورد نظرتان در مسیر مشابه انتقال دهید.

پست‎های مرتبط:

سامسونگ به روز رسانی خانواده‌ی گلکسی اس ۶ را پایان داد

سامسونگ با عرضه‌ی گلکسی اس ۶ در سال ۲۰۱۵ توانسته...

اینستاگرام با بی‌اخلاقی کاربران در بخش نظرات مقابله می‌کند

اینستاگرام با بی‌اخلاقی کاربران در بخش نظرات مقابله می‌کند فحاشی...

سامسونگ رسماً موبایل گلکسی C9 Pro را با ۶ گیگابایت رَم معرفی کرد

پس از چند هفته شایعات و اخبار مختلف، بالاخره امروز...

Theme Settings