معرفی و دانلود اپلیکیشن Layout from Instagram: Collage

Layout محصول جدید اینستاگرام است برای رفع یکی از کمبودهای این اپلیکیشن محبوب: امکان ترکیب عکس‌ها و ساختن کولاژ.

هم‌زمان با گسترش محبوبیت اینستاگرام بین کاربران، اپلیکیشن‌های زیادی هم برای جبران کاستی‌های آن ساخته شده‌اند. یکی از مهم‌ترین کاستی‌های اینستاگرام این است که نمی‌توان چند عکس را کنار هم قرار داد و کولاژ ساخت. حالا خود اینستاگرام دست به کار شده و اپلیکیشنی جانبی برای ترکیب‌کردن عکس‌ها و ساخت کولاژ ارائه کرده است. این اپلیکیشن Layout نام دارد.

این اپلیکیشن جدید پس از نصب و اجرا بلافاصله کاربر را به Camera roll یا همان محل ذخیره سازی تصاویر ثبت شده توسط دوربین موبایل هدایت می نماید.

به صورت معمول اپ هایی که کار مونتاژ تصاویر کلاژ را بر عهده دارند ابتدا از کاربران می خواهند تا یک قالب برای چیدمان عکس ها در کنار یکدیگر انتخاب کنند، اما توسعه دهندگان اینستاگرام به این نتیجه رسیده اند که شیوه ی مذکور اشتباه بوده و بهتر است که اول تصاویر مورد گزینش واقع شوند.

برای هر کلاژ حداکثر ۹ عکس را می توان انتخاب کرد، Layout در کلاژهایی که می سازد بر خلاف نمونه های مشابه خود، بین تصاویر مختلف خطوط مرزی را ترسیم نمی کند تا از این طریق جلوه ای واقعی تر برای آنها پدید آورد.

با انتخاب عکس های مورد نظر اپلیکیشن به صورت پویا بهترین چیدمان ممکن برای آنها در یک کلاژ را، در قسمت بالایی نمایشگر به شما نشان می دهد. تغییر این ترکیب های پیش فرض به سادگی امکان پذیر بوده و حتی هر زمان که اراده نمایید می توانید یک تصویر برگزیده را با عکسی دیگر جایگزین کنید.

layout

اینستاگرام پیش از توسعه ی اپ مورد بحث، متوجه شده اکثر تصاویر کلاژ مرتبط به جمع های خانوادگی و دوستانه می شوند، لذا در Layout تبی با عنوان Faces را در نظر گرفته که بوسیله ی آن می توان به کلیه ی عکس هایی که چهره ی یک یا چندین فرد در آنها موجود است دسترسی پیدا نمود. همچنین با انتخاب این دسته از تصاویر اپلیکیشن به صورت هوشمندانه سعی می کند تا صورت شخص حاضر در عکس را در مرکز کادر مرتبط قرار دهد.

یکی دیگر از امکانات موجود در اپ مذکور قابلیت ثبت ۴ تصویر سلفی از زوایای مختلف و سپس ایجاد یک کلاژ جذاب و زیبا از آنهاست. پس از اینکه یک عکس ترکیبی اینچنینی را پدید آوردید می توانید با زدن دکمه ی Save آن را در اینستاگرام، فیس بوک و یا سایر اپلیکیشن هایی که در iOS و آندروید مورد پشتیبانی قرار گرفته اند به اشتراک بگذارید.

اهالی اینستاگرام برای اینکه نشان بدهند با Layout چه کارهای خلاقانه ای می توان انجام داد اقدام به ایجاد تصاویری جالب به کمک آن کرده اند که در پایان از شما دعوت به عمل می آوریم برخی از این کلاژهای فوق العاده را مشاهده نمایید.

sample-2-1

sample-3-1

sample-4-1

sample-5-1

Processed with VSCOcam with a6 preset

Processed with VSCOcam with a6 preset

sample-13-1

sample-15-1

sample-16-1

 

پست‎های مرتبط:

نسخه جهانی نوکیا ۶ وارد بازار ایران شد (قیمت)

سال گذشته شایعات زیادی در رابطه با بازگشت نوکیا به...

آیا Orangina نام نهایی اندروید O است؟

همان‌طور که می‌دانیم، گوگل هر ساله از اسم دسرها و...

واتس اپ مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی را افزایش داد

چندی پیش لغو و پاک کردن پیام به واتس اپ...

Theme Settings