انتشار نخستین تصاویر از گلکسی نوت ۷ بازسازی شده

چنانچه پیگیر اخبار مربوط به دنیای فناوری و علی الخصوص پرچمدار گذشته سامسونگ یعنی گلکسی نوت ۷ بوده باشید، حتماً مطلع هستید که کمپانی کره ای در صدد است در آینده ای نزدیک، نسخه بازسازی شده از موبایل نگون بخت خود را روانه بازار برخی کشورها کند. حال نخستین تصاویر از تلفن همراه هوشمند مورد اشاره منتشر شده است.

بر اساس گزارشی که توسط وبسایت ویتنامی Samsung VN به فضای وب راه یافته، نسخه ریفربیشد گلکسی نوت ۷ قرار است با شماره مدل SM-N935 روانه بازار شود. گجت مذکور به اندروید ۷٫۰ نوقا نیز آپدیت شده و نکته قابل توجه این است که این بار سامسونگ از یک باتری با ظرفیت ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعت به جای باتری اصلی ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی استفاده خواهد کرد.

در حالی که کماکان نگرانی هایی در رابطه با باتری تعبیه شده در گلکسی نوت ۷های بازسازی شده وجود دارد اما می بایست اشاره کرد که بدون شک سامسونگ اشتباهات گذشته را تکرار نخواهد کرد و این بار تست های سخت گیرانه هشت مرحله ای را برای باتری های مورد استفاده انجام خواهد داد تا از سلامت آنها اطمینان خاطر کسب کند.

ناگفته نماند در حال حاضر مشخص نیست نسخه بازسازی شده گلکسی نوت ۷ در چه کشورهایی عرضه خواهد شد اما همانطور که پیشتر نمایندگان سامسونگ نیز اعلام کرده اند «دستگاه های یاد شده در کشورهایی که امکان پذیر باشد به صورت نسخه ریفربیشد یا برای اجاره در اختیار علاقه مندان قرار خواهند گرفت.»

Note-7

Note-7-4

Note-7-3

Note-7-2

منبع:
Sam Mobile

پست‎های مرتبط:

ال جی مقاومت G6 در برابر نفوذ آب را تأیید کرد

امروز ال جی تیزر تبلیغاتی جدیدی را منتشر کرد که...

پرونده شکایت اپل از سامسونگ دوباره در دادگاه استیناف آمریکا به جریان افتاد

پس از رأی جنجالی دیوان عالی ایالات متحده، دادگاه استیناف...

Theme Settings