عرضه گلکسی نوت ۷ به دلیل گزارش انفجار متوقف شد [سامسونگ تأیید کرد]

۳۱۲۳۹۹۸-note7rumor

سامسونگ به دلیل دریافت گزارش انفجار در حین شارژ، ارسال محموله های گلکسی نوت ۷ را به بعضی اپراتورهای کره جنوبی متوقف کرده است. این گزارش ها ۳ از سوم شهریور، تنها ۵ روز بعد از عرضه رسمی این موبایل دریافت شدند و سامسونگ را با مشکل جدی مواجه کرده اند.

اگر چه گلکسی نوت ۷ در فروش بهتر از از گلکسی اس ۷ عمل کرده (تنها ۴۰۰ هزار واحد در ۱۹ مرداد در کره جنوبی فروخت)، اما به نظر می رسد نسبت به اس ۷ چه از نظر سخت افزاری و چه از نظر نرم افزاری، عملکرد ضعیف تری دارد.

کاربران گزارش های متعددی درباره مشکلات نرم افزاری گلکسی نوت ۷ اعلام کرده اند که کرش کردن و افتادن در حلقه بوت تنها چند مورد از این ها بوده است. مسئولان سامسونگ از تأیید یا تکذیب اخبار توقف ارسال نوت ۷ خودداری کرده اند و تنها گفته اند که «در حال بررسی توقف یا عدم توقف ارسال بسته ها هستیم.» با این حال، اپراتورهای مختلفی در گزارش به خبرگزاری Yonhap کره جنوبی از جمله SK Telecom، KT و LG Uplus از عدم دریافت محموله های نوت ۷ اطلاع داده اند.

به روز رسانی: به گزارش رویترز و به نقل از فون ارنا، سامسونگ در ساعات اولیه از تأیید یا رد این خبر سر باز می زد اما در همین رابطه سامسونگ به رویترز اعلام کرده که به دلیل انجام آزمون های کنترل کیفیت، عرضه گلکسی نوت ۷ به تعویق افتاده و عرضه دستگاه به سه اپراتور اول کره جنوبی نیز متوقف شده است. تعدادی از رسانه های کره جنوبی اعلام کرده اند که سامسونگ به زودی فراخوانی را برای تعویض باتری موبایل های گلکسی نوت ۷ منتشر خواهد کرد.

پست‎های مرتبط:

آیفون ۷ و ۷ پلاس چقدر در برابر آب مقاوم هستند؟ [تماشا کنید]

  یکی از ویژگی های بسیار مورد انتظاری که بالاخره...

ظرفیت باتری گلکسی S8 بیشتر از پرچمداران سابق سامسونگ خواهد بود

جمعه گذشته ایوان بلس نام آشنا عنوان کرد که پرچمدار...

انتشار رندرهای منتسب به گلکسی اس ۱۰ پلاس [تماشا کنید]

جدیدترین رندرها نیز شایعات موجود پیرامون تغییرات قابل توجه در...

Theme Settings