سامسونگ به زودی نسخه بازسازی شده گلکسی نوت ۷ را به بازار عرضه می کند

 

۳۱۲۳۹۹۸-note7rumor

در حالی که انتظار می رود گلکسی نوت ۸ در نیمه دوم سال جاری میلادی به بازار عرضه شود اما به نظر می رسد سامسونگ هنوز به طور کامل گلکسی نوت ۷ را فراموش نکرده است.

بر اساس گزارشی که «کوریا اکونومیک دیلی» (Korea Economic Daily) منتشر کرده، سامسونگ قصد دارد نسخه های بازسازی شده گجت مذکور را از ماه ژوئن روانه بازار کند. طبق این گزارش موبایل مورد اشاره تنها در بازارهای در حال رشد مانند هند و ویتنام عرضه می شود.

گفتنی است محصولات الکترونیکی بازسازی شده به گجت هایی گفته می شود که به دلایل مختلف به کارخانه یا فروشگاه برگشت خورده و پس از رفع مشکلات احتمالی عملکرد آنها مورد بررسی و آزمایش قرار گرفته و سپس با قیمتی کمتر مجدداً وارد چرخه توزیع می شوند.

بر اساس شایعات منتشر شده نسخه بازسازی شده گلکسی نوت ۷ به باتری ۳۰۰۰ یا ۳۲۰۰ میلی آمپر ساعتی مجهز بوده که ظرفیت کمتری را نسبت به باتری ۳۵۰۰ میلی آمپر ساعتی به کار رفته در مدل اولیه دارد. علاوه بر آن بدنه جدیدی برای نسخه بازسازی شده طراحی شده اما امکانات دیگر آن مشابه با نمونه اصلی خواهد بود.

لازم به ذکر است مدتی پیش سامسونگ و دیگر منابع مستقل به این نتیجه دست یافتند که گلکسی نوت ۷ تنها به مشکل باتری دچار بوده و عملکرد قسمت های دیگر آن کاملاً بدون نقص بوده است بنابراین باتری های جدید و کم ظرفیت تر، موبایل مورد بحث را ایمن خواهند کرد.

مسلماً فروش نسخه بازسازی شده گلکسی نوت ۷ می تواند گوشه ای از خسارت وارد شده به سامسونگ را جبران کند و همچنین کمی بر مشکلات زیست محیطی ناشی از معدوم ساختن موبایل های جمع آوری شده فائق آید.

ناگفته نماند از حدود ۳ میلیون گلکسی نوت ۷ فروخته شده در سرتاسر جهان، اکثر آنها در برنامه فراخوانی سامسونگ جمع آوری شده اند. باید منتظر ماند و دید که چه تعداد از گجت های جمع آوری شده بازسازی و دوباره به بازار عرضه خواهند شد.

 

منبع:

PhoneArena

پست‎های مرتبط:

گلکسی گرند پرایم پلاس سرانجام معرفی شد

پس از کش و قوس‌های فراوان، سامسونگ پایین رده جدید...

هواوی پی ۲۰ پرو ؛ بهترین تلفن هوشمند سال ۲۰۱۸ برای عکاسی

هواوی پی ۲۰ پرو موفق شده که جایزه‌ی عکاسی اتحادیه‌ی...

نگاهی به امکانات جدید اندروید پای

گوگل ساعاتی قبل به طور رسمی نام اندروید P را...

Theme Settings