انتشار تصاویر جدید از پیکسل های گوگل؛ تاریخ عرضه مشخص شد

۱۱۱۱۱۱

مراسم معرفی موبایل های جدید گوگل فردا شب برگزار خواهد شد و حالا یک روز مانده به رونمایی، افشاگر معروف «ایوان بلس» تصاویر جدیدی از پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL را منتشر کرده است.

۱۱۱۱۱۱

گوگل پیکسل ۲ توسط کمپانی تایوانی HTC تولید خواهد شد و احتمالاً از بدنه حساس به فشار (مانند HTC U11) بهره می برد. این تلفن به نمایشگر ۵ اینچی تمام اچ دی مجهز شده و در دو مدل ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی، با قیمت های ۶۴۹ و ۷۴۹ دلار به فروش خواهد رسید.

پیکسل ۲ و پیکسل ۲ XL به ترتیب در ۲۷ مهر و ۲۴ آبان به بازار عرضه می‌شوند

همچنین به گفته ایوان بلس، موبایل مورد بحث در تاریخ ۱۹ اکتبر (۲۷ مهر) به بازار عرضه می شود که تقریباً مشابه مدل قبلی بوده و بین معرفی تا عرضه آن، ۱۵ روز فاصله وجود دارد. بد نیست بدانید که گوگل پیکسل سال گذشته ۵ اکتبر به بازار معرفی شد و در تاریخ ۲۰ اکتبر به دست مشتریان رسید.

Google-Pixel-2-XL-evleaks-01

Pixel-2-XL.jpg

مدل پیکسل ۲ XL هم که توسط شرکت LG به تولید می رسد، با قیمت های ۸۴۹ و ۹۴۹ دلار برای نسخه های ۶۴ و ۱۲۸ گیگابایتی، تقریباً یک ماه بعد و در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۴ آبان) به بازار می رسد که ۱۲ روز پس از عرضه آیفون X خواهد بود.

گفتنی است موبایل مذکور از حاشیه های باریک تری نسبت به برادر کوچکتر خود برخوردار بوده اما باز هم با این حال نسبت به رقبایی مانند گلکسی نوت ۸ و ال جی V30 فاصله قابل توجهی دارد.

منبع:
Phone Arena

پست‎های مرتبط:

واتس اپ مهلت زمانی پاک کردن پیام های ارسالی را افزایش داد

چندی پیش لغو و پاک کردن پیام به واتس اپ...

انفجار یک دستگاه گلکسی نوت ۷ در حین شارژ

با آن که تنها چند هفته از آغاز عرضه فبلت...

بهترین گوشی‌های نوکیا در سال ۲۰۱۷

شرکت فنلاندی نوکیا که با حضور کارکنانش در شرکت HMD...

Theme Settings