ارتباط نزدیک دکتر روحانی با مردم از طریق تلگرام

دکتر حسن روحانی، رئیس جمهور کشورمان، در روزهای منتهی به انتخابات از شبکه‌های اجتماعی خصوصا توییتر، اینستاگرام و تلگرام حداکثر استفاده را کرد. پخش زنده سخنرانی‌های دکتر روحانی از اینستاگرام، انتشار متن سخنرانی‌ها و برنامه‌های ایشان از کانال تلگرام و دادن گزارش به شهروندان در توییتر سبب شد تا مردم ارتباط نزدیک و بدون واسطه‌ای با رئیس جمهور داشته باشند و بتوانند نظرات خود را با او و دولت‎شان در میان بگذارند.

اکنون که دکتر روحانی بار دیگر به عنوان رئیس جمهور کشور ایران انتخاب شده است تیم رسانه‌ای ایشان به دلیل بازخورد خوبی که از قدرت و پتانسیل شبکه‌های اجتماعی دریافت کرده‌اند تصمیم گرفته‌اند تا ارتباط خود را از طریق این شبکه‌ها با مردم حفظ کنند.

کانال تلگرام ستاد حسن روحانی به مردم اعلام کرده است که این کانال با تغییر نام به «رسانه مردم و روحانی» پلی ارتباطی میان مردم و دکتر روحانی خواهد بود تا مردم بتوانند مشکلات و مطالبات خود را با رئیس جمهور در میان بگذارید.

rouhani

فصل نو با روحانی آغاز شد و در این هوای تازه ما با همین رسانه rouhani96ir@ به عنوان پل ارتباطی مردم با دکتر روحانی کنار شما خواهیم ماند و مطالبات، مشکلات، پیشنهادات و انتقادات شما را به رئیس جمهور ارائه خواهیم داد.

مطالبات خود را با رئیس جمهور در میان بگذارید، از مشکلات خود بگویید، پیشنهادها و انتقادات خود را نسبت به رویه‌های اجرایی و مدیریتی کشور ارائه کنید و اگر در شهر، روستا و استان خود با مشکلات مختلف و مسائل مربوط به حوزه اجرایی کشور مواجه شدید، با ما در میان بگذارید تا مستقیما به ریاست جمهوری ارائه شود.

«مردم و روحانی» ضمن ارائه مستقیم آنچه مطرح می‌کنید، مطالبات و مشکلاتتان را با دستگاه‌های مختلف اجرایی در میان گذاشته و پاسخ‌های آنها را به شما انتقال خواهد داد.

شما می‌توانید مشکلات، نظرات و پیشنهادات خود را به صورت متن، صوت و تصویر در تلگرام به Nazar@ ارسال کنید و در شبکه‌های اجتماعی زیر پیگیر کارهای ایشان باشید.

کانال رسمی تلگرام دکتر روحانی: telegram.me/rouhani96ir
اکانت رسمی اینستاگرام دکتر روحانی: instagram.com/hrouhani
اکانت رسمی توییتر دکتر روحانی: twitter.com/rouhani_ir

پست‎های مرتبط:

ال جی از V30S ThinQ رونمایی کرد؛ همان موبایل سابق با حافظه بیشتر و هوش مصنوعی

ال جی معمولاً حضور گسترده ای در کنگره جهانی موبایل...

سامسونگ بالاخره دلیل انفجار گلکسی نوت ۷ را فهمید

اگرچه سامسونگ به دلیل انفجار و آتش سوزی های پیاپی،...

انتشار تصویر نگاه نزدیک به نوکیا ۷ پلاس پیش از رونمایی رسمی

HMD Global، کمپانی عرضه کننده موبایل های دارای برند نوکیا...

Theme Settings