انتشار اطلاعاتی منتسب به گلکسی S8؛ رزلوشن صفحه نمایش نامتعارف و تصویر مطبوعاتی

روز گذشته اولین تصویر از گلکسی S8 در فضای وب منتشر شد و بر اساس آن تلفن همراه مذکور مطابق با شایعات پیشین در قسمت جلو از طراحی متفاوتی نسبت به محصولات گذشته سامسونگ برخوردار خواهد بود.

تمام نمای جلوی پرچمدار جدید سامسونگ را تقریباً صفحه نمایش پوشانده و حالا خبر می رسد که این نمایشگر رزلوشن عجیبی نیز دارد.

یک منبع خبری از چین گزارش می دهد که نمایشگر گلکسی S8 نیز دارای رزلوشن عجیب ۲۹۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل بوده که نسبت تصویر ۱۸٫۵:۹ را به همراه می آورد.

لازم به ذکر است در گوشه دیگری از خبرها هم رندرهایی منتسب به عکس های مراسم رونمایی پرچمدار جدید سامسونگ منتشر شده که بسیار نزدیک به تصاویر درز یافته روز گذشته است. با مقایسه رندرها و تصاویر منتشر شده می توان مشاهده کرد که نسبت ماژول دوربین با سنسور تشخیص اثر انگشت بسیار شبیه به تصاویر واقعی گلکسی S8 است که می تواند نشان دهنده صحت تصاویر باشد.

اما از طرف دیگر نمای جلویی موبایل مورد بحث در تصویر منتسب به عکس های مطبوعاتی با آنچه که قبلاً به گلس این موبایل نسبت داده شده بود، متفاوت بوده که نشان دهنده غیر واقعی بودن یکی از آنهاست.

به هر حال برای پی بردن به صحت تصاویر مذکور یا غیر واقعی بودن آنها می بایست تا ۲۹ مارس (۹ فروردین ۹۶) و رونمایی رسمی سامسونگ از پرچمدار جدیدش منتظر ماند.

پست‎های مرتبط:

آیفون ۷ وارد بازار ایران شد + قیمت

تنها یک روز پس از فروش جهانی iPhone 7 فروشندگان...

آیا گلکسی نوت ۸ در چهار نسخه مختلف عرضه می شود؟

گلکسی نوت ۸ سامسونگ به عنوان یک از مورد انتظارترین...

قیمت ۸۰۰۰ دلاری برای آیفون ۱۰ در وبسایت های خرید و فروش خارجی

جمعه گذشته بالاخره امکان پیش سفارش آیفون ۱۰ برای علاقمندان...

Theme Settings