آمادگی سامسونگ برای تقاضای زیاد گلکسی اس ۸؛ سفارش تولیدات بیشتر نسبت به اس ۷

Galaxy-S8-and-Galaxy-S8-Plus-render_8-800x453-w600

با توجه به گزارش های تازه، سامسونگ که انتظار دارد موبایل های گلکسی اس ۸ و اس ۸ پلاس با استقبال گسترده مواجه شوند، تولیدات خود را تا ۴۰ درصد بیشتر از سفارش ابتدایی گلکسی اس ۷ افزایش داده است. تولیدات گلکسی اس ۷ هنگام عرضه، به ۱۲ میلیون واحد می رسید و حالا ظاهراً این رقم برای پرچمدار گلکسی اس ۸ با ۱۷ میلیون واحد برابری می کند.

این مسئله نشان می دهد که سامسونگ نسبت به میزان علاقه مردم به گلکسی اس ۸ اطمینان خاطر دارد و با توجه به پیوستن موبایل گلکسی نوت ۷ به تاریخچه ناکامی های بزرگ صنعت موبایل، احتمالاً حق کاملاً با سامسونگ است.

کمپانی کره ای پیش بینی کرده گلکسی اس ۸ نزدیک به ۶۰ میلیون واحد فروخت که به مراتب از فروش ۴۸ میلیونی اس ۷ و فروش ۴۵ میلیون واحدی اس ۶ بیشتر است. منابع همچنین می گویند که واحد نمایشگرهای OLED سامسونگ، آمادگی لازم برای عرضه ۱۰ میلیون پنل برای مدل اس ۸ و ۶ میلیون پنل برای مدل اس ۸ پلاس را دارد.

با این حال حتی ۱۶ میلیون پنل نمایشگر هم برای هدف گذاری سامسونگ کافی به نظر نمی رسند و باید انتظار عرضه پنل های بیشتر را نیز داشت؛ چرا که قطعاً سامسونگ می خواهد پیش از عرضه آیفون بعدی اپل، تسلط کامل خود بر بازار را حفظ کند.

پست‎های مرتبط:

هواوی احتمالا سال آینده اسمارت فون تاشوی خود را به بازار عرضه می کند

کمپانی هواوی که چند روزپیش از پرچمدارهای جدید سری میت...

عکس جدید LG G6 و تایید مشخصات فاش‌شده

عکس جدیدی که از پرچمدار ال جی ، جی ۶،...

مقایسه پیکسل و پیکسل ایکس ال با سایر پرچمدارها

چند روزی از معرفی پیکسل‌های گوگل می‌گذرد؛ گوشی‌هایی گران‌قیمت که...

Theme Settings