«شاتل موبایل» با پیش شماره ۰۹۹۸ رسماً آغاز به کار کرد

MG_0505-700x450

سیم‌کارت‌های اپراتور نسل جدید تلفن همراه «شرکت توسعه ارتباطات همراه شاتل» با نام تجاری «شاتل موبایل» از امروز وارد بازار تلفن همراه کشور می‌شوند. این سیم‌کارت‌ها ارائه خدماتی مانند مکالمه، پیامک و اینترنت مبتنی بر نسل سوم و چهارم شبکه موبایل را برای کاربران به ارمغان می‌آورند و با پیش شماره ۰۹۹۸ در اختیار مشتریان قرار خواهند گرفت.

شاتل موبایل امروز صبح، از ارائه سیم‌کارت‌های خود با پیش شماره ۰۹۹۸ و کد یک خبر داد. این شرکت می‌گوید که مهمترین ویژگی خدمات سیم‌کارت‌هایش، آغاز نخستین تجربه حقیقی همگرایی خدمات ثابت و سیار، دسترسی به شبکه های با کیفیت نسل سه و چهار، امکان ارائه خدمات ترکیبی پیش و پس پرداخت برای اولین بار در ایران، مکالمه و پیام‌رسانی ابری، خدمات رومینگ بین الملل مقرون به صرفه، خدمات محتوایی مکمل و سرگرمی در کنار ارائه طرح‌های تعرفه و بسته های ترکیبی مقرون به صرفه با قابلیت انتقال بخشی از حجم باقی مانده بسته های دیتا به دوره بعد است.

۱۵۰۴۳۳۲۷۸۳۸۳۹۴۷۸

«آرش کریم‌بیگی»، مدیرعامل شاتل موبایل نیز در رابطه با این اپراتور خبر داد که دیتای آن صرفاً با نسل‌های ۳، ۳٫۷۵، ۴ و ۴٫۵ کار می‌کند و اینترنت نسل دوم یا ۲G در آن ارائه نمی‌شود و مشترک برای دریافت خدمات اینترنت، باید موبایلی داشته باشد که دست کم از نسل سوم شبکه همراه پشتیبانی کند.

کریم بیگی محصولات شاتل موبایل را سیم‌کارت‌های ۳G/4G پس‌پرداخت، پیش‌پرداخت (هیبرید) و توریست عنوان کرد و گفت: «خدمات موردنیاز مشترکان شاتل موبایل به صورت دوگانه یا همان هیبرید هم ارائه خواهد شد به‌طوری‌که مشترکین شاتل موبایل برای اولین بار در ایران می‌توانند بخشی از خدمات را به صورت پیش‌پرداخت و بخشی را به صورت پس‌پرداخت دریافت کنند. همچنین سیم‌کارت توریست نیز به عنوان یک محصول جدید از سوی شاتل موبایل وارد بازار خواهد شد.»

MG_0540

به گفته مدیرعامل این اپراتور، شاتل موبایل در حال حاضر می‌تواند در ۵۸۰ شهر به کاربران سرویس دهد. وی خبر می‌دهد که شاتل موبایل یک اپراتور مجازی کامل یا «Full MVNO» است: «شاتل موبایل تنها اپراتور حقیقی نسل جدید تلفن همراه در ایران است که به جز شبکه دسترسی رادیویی، از تمامی اجزای هسته شبکه دیتا برخوردار است و نسبت به پیاده سازی، نصب و راه‌اندازی آنها اقدام کرده است.»

شاتل موبایل تصمیم دارد ۲۲ بسته متنوع را در اختیار کاربران قرار دهد اما در صورتی که کاربر تصمیم به استفاده آزاد و بدون بسته از سیم کارت خود داشته باشد، تعرفه‌ها به این شرح خواهد بود:

هزینه هر دقیقه مکالمه درون شبکه ۵۵۵ ریال

هزینه هر دقیقه مکالمه خارج شبکه ۸۸۸ ریال

پیامک انگلیسی ۲۲۲ ریال

پیامک فارسی ۱۱۱ ریال

پیامک خارج از کشور ۱۵۰۰ ریال

اینترنت همراه به ازای هر کیلوبایت ۰٫۰۷۵ تا ۰٫۶ ریال

اما جدا از خدمات تماس، کریم بیگی اشاره می‌کند که در آینده‌ای نزدیک، شاتل موبایل تصمیم دارد خدمات اینترنت نسل چهار ثابت خود را نیز ارائه دهد. به گفته او، TD-LTE شاتل بر بستر فرکانس ۲۶۰۰ مگاهرتز ارائه می‌شود.

MG_0506

این اپراتور جدید همچنین می‌تواند در قالب راهکارهای سازمانی، سیم‌کارت‌هایی را با نام و نشان شرکت‌ها ارائه دهد تا آنها نیز بتوانند سیم کارت‌ها را در اختیار مشتریان، کارمندان یا هواداران خود قرار دهند. کریم‌بیگی همچنین اشاره می‌کند که شاتل موبایل قادر است به اپراتورهای مجازی دیگری که می‌خواهند با برندسازی، سیم کارت‌های خودشان را بفروشند سرویس دهد.

MG_0362

کریم‌بیگی تاکید می‌کند که چشم‌انداز این اپراتور، «آسان‌تر و لذت‌بخش‌تر کردن زندگی مشتریان» است و می‌خواهد با ارائه خدمات هوشمندانه، راهکارهای خلاقانه، محصولات نوآورانه و تجربیات سرگرم‌کننده آسان از دنیای حقیقی و مجازی، زندگی مشتریانش را لذت بخش‌تر کند.

مدیرعامل شاتل موبایل، کانال‌های فروش خدمات این اپراتور را فروش تلفنی از طریق شماره ۰۹۹۸۱۰۰۰۰۰۰، وب‌سایت شاتل موبایل به نشانی www.Shatelmobile.ir، و ۴۰۰ نقطه فروش انحصاری و بالغ بر ۵۰۰ توزیع کننده و فروشگاه ذکر کرد.

منبع:
دیجیاتو

پست‎های مرتبط:

سرویس جدید ایرانسل برای ناشنوایان راه‌ اندازی شد

اگر در نزدیکان خود فرد ناشنوا یا کم شنوایی را...

شکست مجدد گوگل و ال جی در فرایند کنترل کیفیت سخت افزار پیکسل ۲ اکس ال

نسل دوم موبایل های پیکسل گوگل از زمان معرفی مشکلات...

لیست تایید شده گوشی‌های سامسونگ که به اندروید ۷ آپدیت می‌شوند

سامسونگ در اطلاعیه جدیدی که منتشر کرده از لیست گوشی...

Theme Settings